Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (€800καθαρά*14)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Για την ενίσχυση της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης τραπεζικών πελατών, αναζητάμε:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ (Υφιστάμενο Πελατολόγιο)

Έδρα Εργασίας: ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ

Εκπαίδευση: 10 μέρες ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ

Καθήκοντα:

Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών σε εισερχόμενες κλήσεις μεγάλου Τραπεζικού Οργανισμού
Πρόγραμμα Εργασίας:

ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
Δευτέρα ως Κυριακή: 07:00-23:00
(Κυλιώμενο ωράριο. Ανά ώρα από τις 08:00 μέχρι και τις 14:30 ξεκινάει 8ωρη βάρδια )

2-3 Σαββατοκύριακα τον μήνα σε βάρδια

Παροχές:

  • 800 € καθαρά +υπερωρίες
  • Ασφάλιση (IKA)
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Προοπτικές ανέλιξης εντός του Ομίλου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με διάθεση εξυπηρέτησης των πελατών και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, και μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Αμοιβή: 800,00€ ανά μήνα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.