Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Αποθηκάριος - Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΒΛΑΧΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ Α.Ε. είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη εισαγωγική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο ειδών προστασίας εργαζομένων και εργαλείων χειρός.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης στις κεντρικές αποθήκες, στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης :

Αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Οργάνωση και καθαριότητα αποθηκευτικού χώρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης B' κατηγορίας
  • Εμπειρία σε περιβάλλον μηχανογραφημένης αποθήκης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες
  • Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν δικό τους μεταφορικό μέσο
  • Χειρισμός φορητού τερματικού scanner
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 ετών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας με δυνατότητες εξέλιξης
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Για την συγκεκριμένη θέση παρέχουμε σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχή εκπαίδευση σε ένα δυναμικό κι αξιόπιστο εργασιακό περιβάλλον με έμφαση στην ασφάλεια και σωστή διεκπεραίωση της εργασίας
  • Καθημερινή (Δευτέρα με Παρασκευή 8:00-16:00) πλήρης απασχόληση (8ωρη)