Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Υπάλληλος διανομής - Ανεφοδιασμός ραφιών σε super market

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ανάπτυξη της εταιρείας μας, μας οδηγεί στην αναζήτηση ανθρώπινου δυναμικού για τα καταστήματα μας σε Νότια και Κεντρικά Προάστια, για την θέση Διανομέα με δίκυκλο και ανεφοδιασμό ραφιών.

Αρμοδιότητες:

  • Διανομή των παραγγελιών κατ' οίκον με εταιρικό μηχανάκι
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια και οργάνωση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Πλήρης απασχόληση - Κυλιόμενο ωράριο
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπλέον παροχή Ιδιωτικής Ασφάλισης
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης
  • Εταιρικό μηχανάκι

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.