Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/03/2024

Yπεύθυνος/η διαδικασιών και εύρυθμης λειτουργίας διαμερισμάτων BnB

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία BiNoBi Innovative Management η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα διαχείρισης καταλυμάτων βραχυχρόνιας μίσθωσης BnB στη Θεσσαλονίκη, αναζητεί υπεύθυνο/η διαδικασιών και εύρυθμης λειτουργίας διαμερισμάτων.

Οι αρμοδιότητες της θέσης του / της υπευθύνου είναι:

  • Μεταφορά και παραλαβή κλινοσκεπασμάτων από και προς τα καταλύματα
  • Διαχείριση γραφείου - αποθήκης (παραλαβές, απογραφή, οργάνωση)
  • Τεχνικές εργασίες - μικροεπισκευές (υδραυλικά, ηλεκτρολογικά, συναρμολόγηση επίπλων)
  • Διαχείριση προσωπικού καθαρισμού
  • Διαχείριση έκτακτης κατάστασης σε περίπτωση βλάβης ή άλλης ανάγκης κάποιου καταλύματος

Ωράριο εργασίας: 6ήμερο 6ωρο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τεχνικές γνώσεις υδραυλικών / ηλεκτρολογικών (για μικροεπισκευές, όχι για σοβαρά τεχνικά ζητήματα, πχ. αλλαγή βρύσης, αλλαγή διακόπτη, τοποθέτηση φωτιστικών)
  • Ικανότητα οδήγησης δικύκλου. Δεν απαιτείται δίπλωμα καθώς πρόκειται για cargo μηχανάκι χαμηλού κυβισμού
  • Υπευθυνότητα
  • Οργανωτικός/ή
  • Θετικό πνεύμα

Παροχές

  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση
  • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές απολαβές