Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2020

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ | ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η επιχείρηση υπηρεσιών ασφαλείας TSIAMANTAS SECURITY αναζητά για πλήρη απασχόληση Υπάλληλο Γραφείου στα Τρίκαλα.

 Αρμοδιότητες:

  • Λειτουργεί ως σύνδεσμος μεταξύ της Διοίκησης, των τεχνικών ,των χειριστών Κ.Λ.Σ, των πελατών και των εξωτερικών συνεργατών
  • Συντάσσει emails,reports ,memos για λόγους εσωτερικής ή εξωτερικής επικοινωνίας
  • Ενημερώνει το ημερολόγιο των τεχνικών στελεχών
  • Ενημερώνει και διατηρεί την πολιτική και τις διαδικασίες του γραφείου
  • Διαχειρίζεται και δρομολογεί εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις
  • Διαχειρίζεται αιτήματα και ερωτήσεις από πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση στη Διοίκηση Επιχειρήσεων καθώς και ανάλογη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Η/Υ , Office, email
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Σωστός προγραμματισμός προτεραιοτήτων,ιδιαιτέρως υπό συνθήκες πίεσης
  • Οργανωτικότητα , συνέπεια, επαγγελματική παρουσία ανάλογη της θέσης εργασίας
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορική και γραπτή επικοινωνία)

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης και μόνιμη απασχόληση