Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Πωλητές Καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Δίκτυο Καταστημάτων OK! GROCERY ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΙΚΕ, μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο των Σούπερ Μάρκετ, αναζητά για τα καταστήματα της στην Ανατολική Θεσσαλονίκη

ΠΩΛΗΤΕΣ - ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΥΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή προϊόντων
  • Ανεφοδιασμός καταστήματος
  • Έλεγχος Τιμών και ημερομηνιών λήξης προϊόντων
  • Ταμείο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Εργασιακή εμπειρία σε συναφές αντικείμενο
  • Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
  • Προσανατολισμός στην άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία
  • Δυνατότητα εργασίας Κυριακής (αμοιβή με προσαύξηση αργίας)

Παροχές

  • Πλήρης 6ημερη απασχόληση
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση