Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/01/2017

Customer Service Representative (κωδ. θέσης: 722/68421)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον κλάδο του FMCG στα Βόρεια Προάστια, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

·      Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων αναφορικά με τη λειτουργία της ηλεκτρονικής εφαρμογής της εταιρίας (application)

·      Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών μέσω καθοδήγησης και επίλυσης προβλημάτων αναφορικά με τη χρήση της εφαρμογής

·      Διοικητική υποστήριξη άλλων τμημάτων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η Κολλεγίου/ΤΕΙ/AEI

·      Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

·      Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο επιθυμητή

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Εξοικείωση με τη χρήση νέων τεχνολογιών

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, ευχάριστη προσωπικότητα, κριτική ικανότητα

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας