Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Αχθοφόρος / Groom

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΤΡΑΓΑΚΙ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο AluaSoul Zakynthos - Adults only - All Inclusive 4 αστέρων της Hyatt βρίσκεται στην περιοχή Τραγάκι, διαθέτει 162 δωμάτια και αναζητά συνεργάτες στο τμήμα Υποδοχής για να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή των πελατών και καθοδήγηση τους στο χώρο της ρεσεψιόν ή/και στο δωμάτιο
  • Μεταφορά αποσκευών των πελατών
  • Παροχή πληροφοριών για τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου καθώς και για την πρόσβαση των πελατών σε αυτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουριστική εκπαίδευση επιθυμητή
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας / επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας
  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας.
  • Διαμονή για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχή
Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας

Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα