Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Store Manager Internet Cafe

Εστίαση

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Battlenet Gaming Stations η ταχύτερα αναπτυσσόμενη ελληνική αλυσίδα Gaming Stations σε Ελλάδα και εξωτερικό αναζητά:

Υπεύθυνο Καταστήματος (Store Manager) για την Αθήνα.

Η φιλοσοφία της ανάπτυξης των καταστημάτων της Battlenet βασίζεται στη μετεξέλιξη των κλασικών Internet Cafes σε πολυχώρους διασκέδασης, εστιασμένους όμως πάντα στην παροχή ενός ολιστικού gaming experience.

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία 1-2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση (εμπειρία σε κατάστημα internet café θα εκτιμηθεί)
• Σπουδές σε τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών Επιστημών ή Πληροφορικής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
• Γνώσεις προσανατολισμένες στο gaming experience (hardware/software/gaming)
• Ηγετική ικανότητα στο πλαίσιο της ομάδας με άνεση στην επικοινωνία και όρεξη για διαχείριση και εξέλιξη επιχείρησης

Αρμοδιότητες:
• Οργάνωση και διαχείριση προσωπικού
• Διαχείριση F&B και επικοινωνία με προμηθευτές
• Έλεγχος και συντήρηση εξοπλισμού καταστήματος με έμφαση στους υπολογιστές
• Διαχείριση αγώνων και οργάνωση τουρνουά και παιδικών πάρτι
• Διατήρηση άψογων πελατειακών σχέσεων για την αύξηση της πιστότητας και την ενίσχυση της φήμης μας

Παροχές

• Ανταγωνιστικές αποδοχές και προοπτικές εξέλιξης
• Ιδιωτική ασφάλεια υγείας
• Ευέλικτα ωράρια
• Συνεχής εκπαίδευση

Αν έχεις θέληση και όρεξη για εργαστείς στη Battlenet Gaming Station και να γίνεις μέλος της ομάδας μας θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου στο hr@battlenet.gr.