Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2019

Υπεύθυνος Πωλήσεων Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός, μεθοδικός με έφεση στις Πωλήσεις;
Έχεις απασχοληθεί σε εταιρείες Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού;
Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε κορυφαία, ταχέως αναπτυσσόμενη Εταιρεία!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού, εμπορίας ιατρικών και εργαστηριακών προϊόντων (ορθοπεδικών, νευροχειρουργικών και γενικής χειρουργικής), αναζητά υποψήφιο να καλύψει τη θέση του Υπευθύνου Πωλήσεων Ιατροτεχνολογικών Προϊόντων για την περιοχή της Αττικής.

Αρμοδιότητες
• Προγραμματισμένες επισκέψεις σε ήδη υπάρχοντες πελάτες εντός νοσοκομείων της Αττικής
• Απαραίτητη η συμμετοχή σε χειρουργείο κατά τη διάρκεια επεμβάσεων με σκοπό την ενημέρωση και τεχνική χρήση και υποστήριξη των προϊόντων
• Συντήρηση υφιστάμενο πελατολογίου
• Εντοπισμός τυχόν προβλημάτων / διαφορών με τον πελάτη και επίλυση
• Έρευνα, εντοπισμός και προσέγγιση καινούριων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
Απαραίτητη εμπειρία 5+ χρόνων σε θέσεις Πωλήσεων σε εταιρεία του κλάδου
• Επικοινωνιακά και Οργανωτικά Χαρακτηριστικά
• Ευελιξία και Προσαρμοστικότητα
• Ευχέρεια στην χρήση της Αγγλικής Γλώσσας
• Καλή γνώση του MS Office
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Παροχές

• Ανταγωνιστικός Μηνιαίος Μισθός
• Bonus επίτευξης στοχοθεσίας
• Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
• Εταιρικό αυτοκίνητο
• Σταθερό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον