Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/07/2017

Προωθητής - τρια (Κωδ.θέσης 722/71444)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας καπνικών προϊόντων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Προωθητής - τρια

Περιγραφή Θέσης

Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την αποτελεσματική υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών της εταιρίας σε σταθερά σημεία μικρής λιανικής, την παρακολούθηση του ανταγωνισμού και τη δημιουργία αναφορών.

Απαραίτητα Προσόντα

·      Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

·      Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις

·      Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Κάτοχος Διπλώματος Ι.Χ.

·      Ευελιξία ως προς το ωράριο

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη

·      Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

·      Συνεχής εκπαίδευση