Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Υπάλληλος Τιμολόγησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορεία ηλεκτρολογικού υλικού και ειδών φωτισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Υπάλληλο Τιμολόγησης. H παρούσα θέση αφορά εργασία στο οικονομικό τμήμα της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και έκδοση τιμολογίων και πιστωτικών επιστροφών
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες σε περιπτώσεις διαφορών επιστροφής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο με εξειδίκευση Λογιστικής ή Οικονομικών
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 έτη
  • Επιθυμητή εξοικείωση με πρόγραμμα ERP
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.