Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/04/2024

Γραφίστρια /στρια - Χειριστής προγραμμάτων σχεδίου, διακόσμησης & επεξεργασίας φωτογραφίας

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΝΈΑ ΕΥΚΑΡΠΊΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εμπορική εταιρεία με έδρα στην Ν. Ευκαρπία ζητά Γραφίστρια /στρια - Χειριστής προγραμμάτων σχεδίου, διακόσμησης & επεξεργασίας φωτογραφίας.

Αρμοδιότητες

  • Έρευνα - δημιουργία και επεξεργασία advertising campaigns της εταιρίας
  • Επεξεργασία-προετοιμασία ψηφιακών αρχείων (φωτογραφικών, γραφιστικών)
  • Προϊοντική ενημέρωση Eshop
  • Συντονισμός-οργάνωση και αρχειοθέτηση περιεχομένου οπτικής επικοινωνίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Χειριστής ηλεκτρονικών προγραμμάτων σχεδίου, διακόσμησης και επεξεργασίας φωτογραφίας
  • Πτυχίο Οπτικής Επικοινωνίας ή αντίστοιχη προϋπηρεσία
  • Απαραίτητες γνώσεις adobe suite (illustrator, photoshop, in design)
  • Εμπειρία στο σχεδιασμό και δημιουργία αρχείων και προετοιμασία προς εκτύπωση
  • Άριστη γνώση χρἠσης Η/Υ και Microsoft Office
  • Κριτική αντίληψη και κατανόηση κανόνων τυπογραφίας
  • Οργανωτικές, επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα ορισμού και εκτέλεσης εργασιών βάση χρονοδιαγράμματος
  • Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο/πενθήμερη εργασία
  • Ανταγωνιστική Αμοιβή
  • Bonus εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό/portfolio τους.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.