Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/10/2016

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ & ΔΙΚΤΥΩΝ (ΒΕΡΟΙΑ)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΕΡΟΙΑ | ΒΕΡΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Τεχνική - Εμπορική εταιρεία συστημάτων ασφαλείας με έδρα στη Βέροια και ακτίνα δράσης σε όλη τη Βόρεια Ελλάδα, ζητά άμεσα να προσλάβει Τεχνικό Συστημάτων Ασφαλείας και Δικτύων.

Αρμοδιότητες

Η θέση απαιτεί την ύπαρξη εμπειρίας του ατόμου σε εγκαταστάσεις, προγραμματισμό και επίλυση βλαβών στα αντικείμενα Συναγερμός, Πυρανίχνευση, Κλειστό Κύκλωμα Τηλεόρασης, Access Control, V.M.S. Δομημένη Καλωδίωση  και Οπτικές Ίνες.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα, με λεπτομερή αναφορά των συστημάτων πάνω στα οποία υπάρχει γνώση και εμπειρία.

Απαραίτητα Προσόντα

- Πτυχίο Ηλεκτρονικού ή Ηλεκτρολόγου ή Αυτοματισμού

- Πολύ Καλή γνώση Αγγλικών

- Πολύ Καλή γνώση Η/Y

- Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

- Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης