Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Εργάτης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΗΒΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η LMW αναζητά έναν Εργάτη, εκ μέρους ελληνικής βιομηχανίας πλαστικών, με έδρα τη Θήβα.

Αρμοδιότητες:
  • Λειτουργία μηχανημάτων παραγωγής
  • Έλεγχος παραγόμενων προϊόντων
  • Εκτέλεση γενικών καθηκόντων
  • Καθαριότητα και ευταξία χώρου παραγωγής
  • Εφαρμογή και συμμόρφωση βάσει των οδηγιών παραγωγής
  • Τήρηση των διαδικασιών που διέπουν τους κανόνες υγιεινής και ασφαλείας σύμφωνα με το σύστημα ποιότητας της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η κατοχή Απολυτηρίου Λυκείου
  • Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου Τεχνικής Σχολής
  • Επιθυμητή η γνώση χειρισμού κλαρκ
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Συνέπεια & υπευθυνότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Η εταιρεία προσφέρει τη δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο και σύγχρονο περιβάλλον, καθώς και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.