Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/3/2024

Service Manager

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΛΑΚΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχείο Kalypso Cretan Village Resort & Spa 4* στον Πλακιά της Κρήτης και μέσα σε ένα ιδιαίτερο φυσικό περιβάλλον αναζητά συνεργάτη για τη θέση:

Service manager

Βασικά καθήκοντα:
  • Ο συντονισμός και η αποτελεσματική λειτουργία του εστιατορίου και των μπαρ του ξενοδοχείου
  • Καθοδήγηση, εκπαίδευση και υποκίνηση των εργαζομένων
  • Διαχείριση των επιθυμιών των πελατών με αποτελεσματικό τρόπο
  • Οργάνωση και συντονισμός των εκδηλώσεων
  • Αποτελεσματική διαχείριση των καταστάσεων και άμεση εξεύρεση λύσης
  • Προγραμματισμός και παρακολούθηση αγορών
  • Εφαρμογή της πολιτικής της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ανωτέρας σχολής τουριστικών/ξενοδοχειακών επαγγελμάτων
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*
  • Απαραίτητη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών
  • Άριστη γνώση της λειτουργίας εστιατορίου και μπαρ
  • Διοικητικές, οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Παροχές

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη
  • Δωρεάν διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών