Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/01/2018

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ CNC

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική εταιρεία κατασκευής βιομηχανικού εξοπλισμού με διεθνή δραστηριότητα, στην περιοχή της Μαγούλας Αττικής αναζητά έμπειρο στέλεχος για την στελέχωση του σχεδιαστικού τμήματος και χειρισμό CNC.

 Αρμοδιότητες

- Σχεδιασμός μηχανολογικού εξοπλισμού και γραμμών παραγωγής και χειρισμός CNC

- Παρακολούθηση και εξέλιξη έργων

- Εφαρμογή τεχνικών και ποιοτικών προδιαγραφών έργου

Απαραίτητα Προσόντα

- Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού

- Άριστη χρήση 3D CAD – T solid

- Χειρισμός CNC

- Οργανωτικές ικανότητες

- Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων

- Αρίστη γνώση   MS Office

- Άριστη γνώση Αγγλικής

- Κάτοχος Ι.Χ.

- Εργασιακή εμπειρία στο αντικείμενο θα ληφθεί υπ όψιν

Θα απαντηθούν βιογραφικά που πληρούν τις απαιτήσεις της θέσης

Παροχές

- Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης