Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Υπεύθυνος Εγγυήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Βελμάρ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής στην Ελλάδα και επίσημος διανομέας και επισκευαστής αυτοκινήτων 14 μαρκών, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά Υπεύθυνο Εγγυήσεων για το υποκατάστημα της στο Μαρούσι.

Αρμοδιότητες

  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Οργάνωση και διαχείριση των αναγκαίων εγγράφων για την ομαλή διεκπεραίωση των διαδικασιών στο συνεργείο
  • Δακτυλογράφηση και αρχειοθέτηση email, αναφορών και άλλων εταιρικών εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή η κατοχή πτυχίου
  • Καλή γνώση του κλάδου του αυτοκινήτου
  • Άριστη γνώση Aγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (MS-Office)
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα, εργατικότητα
  • Διεκπεραίωση πολλαπλών διαδικασιών ταυτόχρονα και σημασία στη λεπτομέρεια

Παροχές

Προσφέρονται
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό & σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης