Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/04/2024

Λογιστής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Λογιστής από εξαγωγική εταιρεία στην βιομηχανική περιοχή της Σίνδου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:
  • Έλεγχος και καταχώριση παραστατικών εξόδων
  • Έλεγχος και συμφωνία καρτελών προμηθευτών
  • Συμφωνία τραπεζών
  • Πληρωμές
  • Αρχειοθέτηση
  • Γνώση Εισαγωγές / Εξαγωγές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης
  • Σχετική προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο τουλάχιστον 5 έτη
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Άριστη Γνώση SOFT1 & Γνώση MY DATA
  • Τήρηση οικονομικών και λογιστικών καρτελών
  • Επιθυμητή γνώση μισθοδοσίας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικές ικανότητες, συνέπεια στην τήρηση προθεσμιών, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση / Σταθερό ωράριο / Δευτέρα - Παρασκευή
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση & υποστήριξη
Τηλέφωνο επικοινωνίας (2310762494) από Δευτέρα έως Παρασκευή 08:00 με 16:30.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.