Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/10/2019

Barista

Εστίαση

Πόλη ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, εταιρεία εστίασης με 35 καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος εντός αεροδρομίων και άλλων κλειστών αγορών αναζητά για την περιοχή του Αεροδρομίου Ελ. Βενιζέλος Barista (ΚΩΔ 01).

Είσαι άτομο ενθουσιώδες, ευγενικό, με όρεξη για εργασία & πνεύμα ομαδικής εργασίας; Σε περιμένουμε με το χαμόγελό σου να πλαισιώσεις την ομάδα μας

Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες και καθήκοντα:

  • Προετοιμασία μπαρ, υλικών παραγωγής και προετοιμασία εξοπλισμού,
  • Παρασκευή καφέ και ροφημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο τουριστικών σπουδών ή baristatrainingcourses θα ληφθούν θετικά υπ' όψιν
  • Πιστοποιητικό υγείας καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος σε ισχύ
  • Διαθεσιμότητα: δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυμαινόμενο ωράριο και ευελιξία στο ωράριο εργασίας, διαθεσιμότητα για εργασία και τα Σαββατοκύριακα
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Γνώστης Barista

Παροχές

  • Εκπαίδευση σε γνώσεις παρασκευής καφέ και λοιπών ροφημάτων, μπουφέ, υγιεινή και ασφάλεια των τροφίμων κ.ο.κ.
  • Πλήρης ασφάλιση στο Ι.Κ.Α., ανταγωνιστικές αποδοχές, δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης, εργασία σε ένα ευχάριστο, νεανικό και δυναμικό περιβάλλον
  • Μηνιαία Κάρτα απεριορίστων διαδρομών για τα μέσα μαζικής μεταφοράς