Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/09/2021

Security Officer - Υπάλληλος Ασφαλείας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΛΑΜΙΑ | ΛΑΜΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία GROUP KVP SECURITY με πολυετή εμπειρία στο χώρο της Ασφάλειας, επιθυμεί να προσλάβει: Προσωπικό Ασφαλείας/Security Officers, στην Λαμία.

Απαραίτητα Προσόντα

Τα προσόντα σου:
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
  • Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
Τα καθήκοντα σου:
  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά.

Παροχές

Η GROUP KVP SECURITY  σου παρέχει:

  • Απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Εξασφαλισμένες όλες τις νόμιμες αμοιβές και προσαυξήσεις για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Εάν ενδιαφέρεσαι για απασχόληση μεγαλύτερης διάρκειας, αποκτάς απόλυτη προτεραιότητα έναντι άλλων υποψηφίων εφόσον παρουσιαστούν κενές θέσεις.