Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Βιομηχανικός Σχεδιαστής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Βιομηχανικός Σχεδιαστής; Είσαι άτομο που δίνει προσοχή στην λεπτομέρεια και στην τήρηση των χρονοδιαγραμμάτων;

Αν έχεις προσήλωση στην επίτευξη των στόχων και είσαι εξοικειωμένος με τον μηχανολογικό εξοπλισμό, τότε μάλλον είσαι ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Βιομηχανικού Σχεδιαστή που αναζητούμε!

Ως Βιομηχανικός Σχεδιαστής θα έχεις τις εξής αρμοδιότητες:
  • Μηχανολογικό σχεδιασμό εξοπλισμού
  • Μηχανολογικό σχεδιασμό εντολών παραγωγής για προϊόντα που κατασκευάζει η ίδια η εταιρεία
  • Εξυπηρέτηση πελατών για τη κατασκευή μηχανολογικών και εγκατάστασης εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το βιογραφικό σου στις απαιτήσεις της θέσης του Βιομηχανικού Σχεδιαστή, πρέπει να διαθέτεις τις παρακάτω δεξιότητες:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου (ΤΕΙ / ΑΕΙ)
  • Γνώση Αγγλικών και τεχνικών όρων για την ανάγνωση και κατανόηση τεχνικών εγχειριδίων στα αγγλικά
  • Ικανότητα άμεσης διαχείρισης και επίλυσης τεχνικών ζητημάτων
  • Καλή γνώση AutoCAD
  • Η θέση του Μηχανικού Παραγωγής απαιτεί εμπειρία σε μηχανολογικό σχέδιο.
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ευχέρεια στην επίλυση προβλημάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Για τη θέση του Βιομηχανικού Σχεδιαστή η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ετήσιο πριμ απόδοσης
Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του Βιομηχανικού Σχεδιαστή ονομάζομαι Ισμήνη Γράψα και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6941400209 για περισσότερες πληροφορίες.

#jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.