Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Υπεύθυνος Αποθηκης | Boutique Hotel / Adults Only - Κως

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ | ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Paralos Hospitality η οποία δραστηριοποιείται στη Κρήτη και στην Κω αναζητά για τo ξενοδοχείο της Paralos Kyma Dunes - Adults Only στην Κω, για την σεζόν 2024:

Υπεύθυνο Αποθήκης

Αρμοδιότητες

  • Άμεση επικοινωνία και συνεργασία με προμηθευτές
  • Αναζήτηση προσφορών από προμηθευτές
  • Παραλαβή και έλεγχος εμπορευμάτων
  • Ενδοδιακινήσεις εμπορευμάτων και ανεφοδιασμός
  • Παρακολούθηση των διαδικασιών για τη διαχείριση των αποθεμάτων και την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης
  • Εξοικείωση με τα απαραίτητα παραστατικά
  • Αρχειοθέτηση τιμολογίων και δελτίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Υπευθυνότητα στη λήψη και την εκτέλεση παραγγελιών
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας, γνώση αγγλικών θα συνεκτιμηθεί
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ (Windows, MS Office)

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή
  • Πλήρη διατροφή

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.