Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2023

Υπάλληλος γραφείου για το τμήμα εξαγωγών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΝΟΥΤΡΙΦΑΡΜ (συμπληρώματα διατροφής ζώων) με έδρα στη Βιομηχανική Περιοχή της Σίνδου ζητεί, υπάλληλο γραφείου για το τμήμα εξαγωγών.

Αρμοδιότητες :
  • Διεκπεραίωση εγγράφων εξαγωγών
  • Επικοινωνία με ναυτιλιακές εταιρείες, εκτελωνιστές, με Δημόσιες Υπηρεσίες για έκδοση πιστοποιητικών.
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης, προγραμματισμός και παραγγελίες πρώτων υλών.
  • Επικοινωνία με πελάτες- προμηθευτές εξωτερικού (τηλέφωνα, e-mails κλπ).
  • Σχεδίαση ετικετών προϊόντων και προωθηση στο internet .

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Κάτοχος Ι.Χ.
  • Προϋπηρεσία στον τομέα των εξαγωγών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή Word, Excell, Outlook
  • Καλή γνώση Graphic designer
  • Digital marketing e commerce
  • Επιθυμητή γνώση διαχείριση ιστοσελίδας

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (πενθήμερο)