Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/03/2024

Pool and Beach Manager

Εστίαση

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Όμιλος επιχειρήσεων που δραστηριοποιείται στον Κλάδο της εστίασης εντός των Αστεριών Γλυφάδας, αναζητά να προσλάβει: Pool and Beach Manager

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος για τη συνολική λειτουργία της παραλίας και της πισίνας του συγκροτήματος.
  • Οργάνωση και εποπτεία της υποδομής της παραλίας.
  • Παροχή καθοδήγησης και εκπαίδευσης για την ασφαλή λειτουργία και την ποιότητα της εξυπηρέτησης.
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών στην παραλία και στην πισίνα.
  • Ανταπόκριση σε ειδικές ανάγκες των πελατών και επίλυση πιθανών προβλημάτων.
  • Διασφάλιση της ασφαλούς χρήσης της παραλίας και της πισίνας από τους πελάτες.
  • Παρακολούθηση των περιβαλλοντικών πτυχών της παραλίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση των πτυχών ασφάλειας στη θάλασσα και των προτύπων εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί προσόν
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά μιας δεύτερης ξένης γλώσσας
  • Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχεία πολυτελείας ή σε αντίστοιχη θέση σε υπηρεσίες εστίασης
  • Ευγένεια, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Προσεγμένη εμφάνιση, καθαριότητα
  • Προσανατολισμένος-η στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης μέσα σε ένα συνεχώς αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση