Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

Μηχανικός Συντηρητής (Έδρα Θεσσαλονίκη)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΣΙΝΔΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
  • Έλεγχος των μηχανημάτων παραγωγής, προληπτική συντήρηση και επίλυση βλαβών
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας και ασφάλειας των μηχανολογικών εγκαταστάσεων
  • Τήρηση των διαδικασιών ασφαλείας και αξιοπιστίας, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση των ημερήσιων εγγράφων
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ-ΕΠΑΛ Τεχνικής κατεύθυνσης με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση σε περιβάλλον βιομηχανίας
  • Τεχνικές γνώσεις σε θέματα συντήρησης μηχανολογικού εξοπλισμού και μηχανών
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και ομαδικότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (αν χρειαστεί)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη εργασία
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.