Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/03/2021

Real Estate Digital Marketing Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το γραφείο μας, έχει αποκλειστική δραστηριότητα τις πωλήσεις ακινήτων.

Είναι μέλος της Διεθνούς Ένωσης Μεσιτών (NAR). Τα ακίνητα προωθούνται σε όλες τις χώρες.

Ζητούμε να προσλάβουμε υποψήφιο/α για τη θέση του Real Estate Digital Marketing Manager.

Η θέση απαιτεί την μόνιμη διαμονή στη Μύκονο.

Περιγραφή Θέσης

  • Προβολή της εταιρείας και των ακινήτων στο internet, με την χρήση όλων των μέσων (Site, Portals, Blog, Google Ads, Google Maps, Facebook, Instagram, κλπ), την εκπόνηση και υλοποίηση σχεδίων marketing και συνεργασιών σε διεθνές επίπεδο, την διαχείριση διαφημιστικού budget
  • Ανάπτυξη και επικαιροποίηση του χαρτοφυλακίου ακινήτων και την υπόδειξη τους σε αγοραστές με την παροχή ολοκληρωμένων πληροφοριών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση όλων των εργαλείων προβολής αλλά και οι γνώσεις πληροφορικής για τη χρήση των αυτοματισμών ενημέρωσης των SM από το σύστημα CRM της εταιρείας
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Μισθός 2.000€ / μήνα (καθαρή αμοιβή)
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη