Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/01/2020

Σερβιτόρα

Εστίαση

Πόλη ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το εστιατόριο ΝΕΦΕΛΗ σχεδιάστηκε και δημιουργήθηκε από το 1992 και βρίσκεται στο Πολύχρονο Χαλκιδικής.

Με σύμμαχο την εμπειρία μας ανακαινίσαμε τον χώρο μας δημιουργώντας μια ξεχωριστή όαση που προσφέρει απλόχερα Ελληνική φιλοξενία και γαστρονομικές απολαύσεις.

Δεν υπήρχε ποτέ πιο ενδιαφέρουσα στιγμή για να γίνετε μέλος της Νεφέλη.

Ζητείται Σερβιτόρα από γνωστό εστιατόριο στο Πολύχρονο Χαλκιδικής, για την καλοκαιρινή σεζόν 2020.

Περιγραφή Θέσης:

  • H υποψήφια θα αναλάβει το service στην παραλία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2-3 χρόνια ελάχιστη εμπειρία ως σερβιτόρα σε παραλία
  • Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας
  • Η πολύ καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Εξαιρετικές δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο παροχών προσφέρεται σύμφωνα με τα προσόντα