Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/09/2022

Διευθυντής/τρια Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι Μηχανικός με εμπειρία στον τομέα της παραγωγικής διαδικασίας; Έχεις ηγετικές ικανότητες σε τομείς όπως είναι ο συντονισμός, ο προγραμματισμός και η εκπαίδευση ομάδων; Αν η απάντηση είναι “ναι”, τότε η θέση του/της Διευθυντή/τριας Παραγωγής είναι η κατάλληλη για σένα. Μην χάνεις χρόνο και στείλε μας την αίτηση σου τώρα!

Οι κύριες αρμοδιότητες του/της Διευθυντή/τριας Παραγωγής είναι:

  • Προγραμματισμός και επίβλεψη παραγωγικής διαδικασίας
  • Παρακολούθηση και τροποποιηση σε καθημερινή βάση του προγράμματος παραγωγής
  • Επίβλεψη, καθοδήγηση και εκπαίδευση του προσωπικού
  • Εφαρμογή και τήρηση των διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Αξιολόγηση του προσωπικού σχετικά με την απόδοση τους
  • Εφαρμογή καινούργιων αποτελεσματικών πρακτικών και διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η Διευθυντής/τρια Παραγωγής πρέπει να διαθέτει:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανολόγου/ Ηλεκτρολόγου μηχανικού
  • 3-5 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση (υπεύθυνος παραγωγής ή τεχνικός διευθυντής σε βιομηχανική μονάδα)
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ και Microsoft office

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Διευθυντή/τρια Παραγωγής είναι:
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας