Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/9/2021

Γραμματεία Σχολής (Ιδιωτικό Κολλέγιο)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Trenkwalder για λογαριασμό εταιρείας πελάτη της στον χώρο της εκπαίδευσης, ζητά να προσλάβει:

Γραμματεία Σχολής

Κύριες Αρμοδιότητες:

Η Γραμματεία έχει σαν αρμοδιότητα την υποστήριξη σημαντικών λειτουργιών της Σχολής όπως οι παρακάτω:

• Την εξυπηρέτηση των σπουδαστών σχετικά με τα μαθήματά τους (εγγραφές, έκδοση πιστοποιητικών, καταχώρηση βαθμολογίας).
• Την έκδοση ωρολογίων προγραμμάτων και προγραμμάτων εξετάσεων.
• Την γραμματειακή υποστήριξη των καθηγητών και την εξυπηρέτηση του λοιπού προσωπικού σε διάφορα διοικητικά θέματα.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση γραμματειακής υποστήριξης
Πανεπιστημιακό πτυχίο (κατεύθυνση οικονομικά, λογιστική ή διοίκηση επιχειρήσεων)
• Άριστη γνώστη Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
• Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ (MS Office)

Απαραίτητα Χαρακτηριστικά:

• Ικανότητα αποτελεσματικής & γρήγορης επίλυσης θεμάτων
• Επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες

Ωράριο:
• Κυλιόμενο ωράριο, στις εξής βάρδιες:
10:00-18:00
11:00-19:00
12:00-20:00
ΠΕΡΙΟΧΕΣ: ΓΛΥΦΑΔΑ&ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ

Παροχές

Το Κολλέγιο προσφέρει:

• Εκπαίδευση για τη θέση
• Ευχάριστο, δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
• Ευκαιρίες προσωπικής & επαγγελματικής ανάπτυξης