Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Τυλιχτής / Τυλίχτρια

Εστίαση

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Στα τριανταδύο χρόνια εμπειρίας μας στο χώρο, με μεράκι και έντονο ζήλο, το Ψητοπωλείο Πετμεζάς συνεχίζει το έργο του. Σε αυτό το όραμα αναζητά έναν/μία τυλιχτή/χτρια.

** Οι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να καλείτε στο τηλέφωνο:  +30 231 0755655 & 6943105787 ή να στείλετε το βιογραφικό σας εδώ.

Απαραίτητα Προσόντα

Ικανότητες & Αρμοδιότητες
  • Ταχύτητα στο τύλιγμα
  • Ευγένεια στους πελάτες& συνεργάτες
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματισμός & συνέπεια
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση - αν δεν υπάρχει εμπειρία παρέχεται εκπαίδευση

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός αντίστοιχος προσόντων
  • Είδος Απασχόλησης: Πλήρης (και ημιαπασχόληση για όσους ενδιαφέρονται)
  • Ωράριο εργασίας: Πρωινό/βραδινό (κατόπιν συνεννόησης)
  • Aσφάλιση - Επίδομα εορτών & Επίδομα αδείας
  • Διατροφή
  • Εντατικό Training για τους ανειδίκευτους

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.