Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Υπάλληλος για διαχείριση e-shop & Social Media

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΠΑΤΡΑ

Ζητείται Υπάλληλος για διαχείριση e-shop & Social Media  για το Κατάστημα Καλλυντικών - Κομμωτηριακών ΚΟΡΔΑΣ ΗΛΙΑΣ, Κορίνθου 208.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα ή αφαίρεση προϊόντων
  • Κατηγοριοποίηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προϊόντων που προβάλλονται στο e-shop
  • Δημιουργία επιπλέον περιεχομένου για αύξηση επισκεψιμότητας
  • Διαχείριση Social Media και άλλων Marketing καναλιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση πλατφόρμας OpenCart (γνώση επιπλέον πλατφορμών θα εκτιμηθεί)
  • Γνώσεις Adobe Photoshop
  • Βασικές γνώσεις SEO

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.