Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/05/2023

Μηχανικός ΑΕΙ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η adapa Greece Komotini ABEE (Alfa-Beta Roto), μέλος του Ευρωπαϊκού ομίλου Adapa Group, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο της εύκαμπτης συσκευασίας, επιθυμεί να καλύψει την εξής θέση:

Περιγραφή θέσης

Ο υποψήφιος θα ενσωματωθεί στο Τεχνικό τμήμα με κύρια καθήκοντα:

• Συμμετοχή στον εντοπισμό δυσλειτουργιών και βλαβών
• Καταγραφή, τεκμηρίωση εξοπλισμού και επικαιροποίηση αρχείων
• Τήρηση των κανόνων ασφαλείας
• Reporting στους υπευθύνους σχετικά με τις καθημερινές βλάβες
• Συνεννόηση με τους υπεύθυνους παραγωγής για το πρόγραμμα συντήρησης.
• Διασφάλιση συμμόρφωσης με τη νομοθεσία για την υγεία και την ασφάλεια σε συνεργασία με μηχανικό υγείας και ασφάλειας
• Δημιουργία διαδικασιών συντήρησης
• Διαχείριση αποθεμάτων προμηθειών και εξοπλισμού
• Συμμετοχή σε νέα Projects

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ Ηλεκτρολογίας ή Μηχανολογίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλός χειρισμός Η/Υ και MS Office
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα προσαρμογής σε δυναμικό περιβάλλον

Παροχές

Προσφέρεται:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εξαιρετικό και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
• Σταθερή εργασία σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
• Πλήρης απασχόληση
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
• Κάρτα καυσίμων