Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/04/2024

Αποθηκάριος | Θεσσαλονίκη

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι οργανωτικός και ομαδικός; Αγαπάς την εξέλιξη, την εκπαίδευση και θέλεις να εργαστείς σε μια πολυεθνική εταιρεία;
Εμείς μπορούμε να σε βοηθήσουμε, προσφέροντας ένα ασφαλές εργασιακό περιβάλλον με εκπαίδευση και εξειδίκευση. Η εταιρία SSP Hellas SA αναζητά έναν (1) Αποθηκάριο για τις αποθήκες των καταστημάτων μας στο αεροδρόμιο Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες

  • Διαδικασία παράδοσης – παραλαβής προϊόντων προς τα καταστήματα
  • Διασφαλίζει την τήρηση των κανόνων ασφαλείας
  • Διασφαλίζει την εύρυθμη λειτουργία της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες ομαδικότητας, οργάνωσης & εργατικότητα

Επισκεφτείτε την εταιρική μας ιστοσελίδα https://www.foodtravelexperts.com και μάθετε περισσότερα για την SSP.

Όλα τα βιογραφικά θεωρούνται απολύτως εμπιστευτικά.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.