Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/5/2021

Συνεργάτης για Έργα Επιχειρηματικότητας & Καινοτομίας

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Η εταιρεία:
Η εταιρεία BREAK-EVEN CONSULTING ειδικεύεται στην παροχή συμβουλευτικών και μελετητικών υπηρεσιών υψηλής ποιότητας σε επιχειρήσεις, οργανισμούς και σε φορείς του δημοσίου και ιδιωτικού τομέα. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της, αναζητάει Συνεργάτη/Σύμβουλο, για πλήρη απασχόληση.

Κύριες αρμοδιότητες θέσης:
• Συμβολή στη διαχείριση και την υλοποίηση αναπτυξιακών έργων
• Συγγραφή αναφορών, προτάσεων, παραδοτέων και διαμόρφωση προϋπολογισμού έργων
• Συλλογή, επεξεργασία και ανάλυση δεδομένων
• Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
• Συμβολή στις διαδικασίες ανάληψης νέων έργων
• Οργάνωση και συμμετοχή σε συναντήσεις και εκδηλώσεις που πραγματοποιούνται στο πλαίσιο των έργων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πτυχίο Ανώτατου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος, ΠΕ Μηχανικών ή ΠΕ Οικονομικών
• Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση και χρήση της αγγλικής γλώσσας
• Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office

Επιθυμητά Προσόντα:
• Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών
• Εμπειρία στη διαχείριση έργων
• Ευχέρεια στον γραπτό και προφορικό λόγο

Δεξιότητες:
• Εξαιρετική διαχείριση χρόνου και ικανότητα multitasking
• Οργανωτικές ικανότητες και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
• Έμφαση στη λεπτομέρεια
• Ευελιξία, Προσαρμοστικότητα
• Ανάληψη Πρωτοβουλιών
• Επαγγελματισμός και εργατικότητα

Τύπος Θέσης:
Intermediate

Παροχές

Τι προσφέρουμε:

  • Δυναμικό και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Έμφαση στην επαγγελματική εξέλιξη
  • Ευκαιρίες καριέρας σε ένα γρήγορα αναπτυσσόμενο περιβάλλον