Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/02/2019

Υπεύθυνος Τουριστικού Γραφείου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Aton Travel  είναι ένας καινούριος ταξιδιωτικός οργανισμός που ασχολείται με τα ταξίδια παγκοσμίως και εξειδικεύεται στον τουρισμό.

Αρμοδιότητες:
  • Οργάνωση και ομαλή λειτουργία του γραφείου
  • Συντονισμός των εσωτερικών τμημάτων
  • Ανάπτυξη πολιτικής πωλήσεων
  • Διαχείριση Προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Ρωσικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη γνώση Υπολογιστών (Windows - MS Office)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί
  • Εργατικότητα – Αξιοπιστία – Συνέπεια - Υπευθυνότητα
  • Αυξημένη ικανότητα οργάνωσης, διαπραγμάτευσης και επικοινωνίας.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα – ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες multitasking
  • Προσαρμοστικότητα - Ευελιξία

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξειδίκευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης