Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Οδηγός Γ’ κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΙΤΑΝ - ΔΕΡΒΕΝΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο τον γεωργικών μηχανημάτων, ενδιαφέρεται να εντάξει στο προσωπικό της, Οδηγό Γ’ κατηγορίας για μεταφορές και διανομές εντός και εκτός του νομού Θεσσαλονίκης. Η εταιρεία έχει έδρα εντός Θεσσαλονίκης.

Κύρια Καθήκοντα Θέσης:
  • Μεταφορά εμπορευμάτων σε μεταφορικές και στον εκθεσιακό χώρο
  • Συνεργασία με το τμήμα Αποθήκης της εταιρίας
  • Διεκπεραίωση παραδόσεων εμπορευμάτων (συνοδευτικά έγγραφα)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κατοχή διπλώματος τουλάχιστον Γ’ κατηγορίας
  • Κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Κάτοχος κάρτας ΠΕΙ
  • Γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλάρκ)
  • Θα θεωρηθεί θετικό εάν υπάρχει οποιαδήποτε προϋπηρεσία στον τομέα των οχημάτων

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση με Σύμβαση Αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές (ανάλογες προσόντων και εμπειρίας)
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.