Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά 1 άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

•    Συμφωνίες αποθεμάτων και έλεγχος αγορών
•    Καταχώρηση συναλλαγών
•    Συμφωνίες διαθέσιμων και τραπεζών
•    Υποστήριξη εργασιών μισθοδοσίας και εργασιών τέλους χρήσης
•    Συμφωνία και προετοιμασία φόρων
•    Υποστήριξη μηνιαίων εργασιών κλεισίματος
•    Κοστολόγηση και έλεγχος αγορών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

•    Πτυχίο Λογιστικής η συναφή τομέα
•    Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση λογιστηρίου
•    Εξοικείωση με my data,πλατφόρμες taxis & εργάνη
•    Επιθυμητή γνώση καταχωρήσεων μέσω Extrait
•    Καλη γνώση της σχετικής νομοθεσίας
•    Άριστη γνώση αγγλικών και προγραμμάτων MS Office και ειδικά του Excel

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
•    Δυνατότητα για εξέλιξη

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.