Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/05/2022

Σύμβουλος Πωλήσεων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Η STROM ECO είναι μια επιχείρηση στρωμάτων και λοιπών ειδών ύπνου που συνεργάζεται με μεγάλα εργοστάσια του χώρου σε Ελλάδα και Ιταλία, με σκοπό να προφέρει στους πελάτες της οικολογικά και ποιοτικά προϊόντα ύπνου. Η νέα γενιά επαγγελματιών που τη στελεχώνει προσφέρει άψογη εξυπηρέτηση, με γνώμονα τις ανάγκες του καταναλωτή και προσανατολισμό τις τεχνολογικές εξελίξεις.

Για το κατάστημά μας στα Ιωάννινα , επί της Λεωφόρου Γράμμου αναζητούμε Σύμβουλο Πωλήσεων μόνιμης απασχόλησης.

Κύριες αρμοδιότητες θέσης:

  • Ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών
  • Υλοποίηση πωλήσεων βάσει στόχων και κατευθύνσεων
  • Tήρηση διαδικασιών για την ορθή λειτουργία του καταστήματος
  • Διατήρηση άψογης εικόνας του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πάθος για τις πωλήσεις
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων , τουλάχιστον ένα έτος
  • Άψογες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και εχεμύθεια
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ
  • Απολυτήριο Λυκείου ή ΤΕΙ ή ΑΕΙ

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και bonus επί των πωλήσεων
  • Συνεχής εκπαίδευση και σεμινάρια
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας