Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

Οδηγός (Δίπλωμα Ε' κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΜΕΓΑΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Αθηναϊκή Ζαχαροποιία, ηγετική εταιρεία στο εμπόριο τροφίμων με έμφαση στο εμπόριο ζάχαρης, επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματία οδηγό με δίπλωμα Γ' & Ε' κατηγορίας για κάλυψη δρομολογίων στην περιοχή της Αθήνας και της ευρύτερης περιοχής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης και ασφάλισης.

Αρμοδιότητες:
  • Κάλυψη δρομολογίων και μεταφορά εμπορευμάτων πελατών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ' & Ε' Κατηγορίας
  • Κάτοχος Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Ικανότητας (Π.Ε.Ι.)
  • Κάτοχος ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε φορτηγά και επικαθήμενα (μουσαμά).
  • Οργάνωση, συνέπεια & επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας, ευγένεια
  • Κάτοχος αυτοκινήτου ή δίκυκλου για την προσέλευσή του στην εργασία
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση και πληροφορίες στο τηλέφωνο επικοινωνίας 6984 861 429 (Νίκος) και αποστολή βιογραφικού στον παρακάτω σύνδεσμο.