Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2023

Υπάλληλος γραφείου - Help Desk

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΓΛΑΥΚΟΣ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η PROTECT CASH SOLUTIONS A.E., στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπάλληλο για την κάλυψη κενής θέσης στην ειδικότητα:

για τo επιχειρησιακό της κέντρο στην Πάτρα.

Οι πελάτες μας είναι κορυφαία Πιστωτικά Ιδρύματα, οι μεγαλύτεροι Όμιλοι Λιανικής και λοιπές Επιχειρήσεις στην Ελλάδα.

Καθήκοντα:
Επικοινωνία πρώτου βαθμού - καθοδήγηση και επίλυση προβλημάτων των Οχημάτων Χρηματαποστολών.
Ενημέρωση δεδομένων - αναφορών της ημερήσιας δραστηριότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Προσωπικού Ασφαλείας σε ισχύ (ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97)
  • Τίτλος σπουδών Λυκείου / ΙΕΚ
  • Καλή γνώση Η/Υ και Αγγλικών
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία στην παροχή υποστήριξης help desk
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και διάθεση για αποτελεσματική εργασία

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πλήρη και μόνιμη Απασχόληση
  • Ικανοποιητικό Μισθό & Πλήρη Ασφάλιση
  • Πρόσθετη Ασφάλιση Επαγγελματικού Κινδύνου
  • Σύγχρονο θετικό Περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν σας αρέσει να εξυπηρετείτε με ευγένεια, χαμόγελο και θέλετε να εργαστείτε σε μια Σύγχρονη & Ανερχόμενη Ελληνική Εταιρεία, επισυνάψτε το βιογραφικό σας ή καλέστε μας στο (261 181 0795) Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού.

www.protectsolutions.gr