Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2021

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η DIMKAT Construction εταιρεία με έδρα το Σχηματάρι Βοιωτίας, που δραστηριοποιείται πάνω από 11 χρόνια στον κλάδο της υλοποίησης Ενεργειακών, Τηλεπικοινωνιακών & Ηλεκτρομηχανολογικών έργων, ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα ειδικότητα Ηλεκτρολόγου Μηχανικού στην περιοχή της Αθήνας.

Περιγραφή θέσης
Η θέση αναφέρεται σε Ηλεκτρολόγο Μηχανικό αφορά στη διαχείριση των εργασιών που αφορούν σε σχεδιασμό και μελέτη φωτοβολταϊκών συστημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα ή Πτυχίο
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Εργασιακή εμπειρία 2 ετών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Δεξιότητες

  • Οργάνωση, μεθοδικότητα & προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικότητα & αποτελεσματική συνεργασία για την επίτευξη των στόχων
  • Δεξιότητες σχεδιασμού και διαχείρισης χρόνου
  • Εργατικότητα, συνέπεια.

Παροχές

Προνόμια εργασίας:

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Σχέση εργασίας

  • Full time