Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/6/2019

Διαχειριστής / Διαχειρίστρια e-shop γυναικείων ενδυμάτων

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Διαχειριστής / Διαχειρίστρια e-shop γυναικείων ενδυμάτων στην ανατολική Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου, e-mail & μηνυμάτων
  • Διαχείριση social media λογαριασμών (Facebook, Instagram)
  • Δημιουργία & ανανέωση περιεχομένου στο eshop με νέα προϊόντα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ (Ms Office-Windows)
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας προφορική και γραπτή
  • Γνώση διαχειριστικού Magento (Ενημέρωση προϊόντων, δημιουργία και επιμέλεια κειμένων SEO)
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και άνεση στον προφορικό και γραπτό λόγο
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Απαραίτητο μεταφορικό μέσο

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση