Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/01/2018

Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής διακοπτών θέρμανσης - ύδρευσης με έδρα την Μάνδρα Αττικής ζητά Στέλεχος τμήματος προμηθειών για μόνιμη εργασία πλήρους απασχόλησης.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Διαχείριση αποθεμάτων
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών αγορών - εισαγωγών
  • Προγραμματισμός και ολοκλήρωση προσφορών και παραγγελιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές και μεταφορικές
  • Έρευνα, εξεύρεση και ανάπτυξη νέων προμηθευτών

Απαραίτητα Προσόντα

  • 3ετης προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχιουχος Ανωτατης Σχολης ή Κολλεγίου ( ΑΕΙ )
  • Αριστη γνώση χειρισμού Η/Υ ( Μs Office )
  • Γνώση προγραμμάτων ERP
  • Άριστος γνώστης Αγγλικής γλώσσας -  Ιταλικά Επιθυμητά

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μόνιμη πενθήμερη απασχόληση
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Αμοιβή βάσει προσόντων