Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/4/2024

Commis Chef de partie

Εστίαση

Πόλη ΚΗΦΙΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία του πόστου πριν το service
  • Εκτέλεση συνταγών κουζίνας
  • Ικανότητα καταμερισμού εργασίας του τμήματος πριν και μετά το service
  • Συντονισμός του τμήματος & τήρηση των προδιαγραφών σε συνεργασία με τον chef de partie όπως έχει οριστεί από τον Chef.
  • Δημιουργία αρμονικού περιβάλλοντος
  • Εξασφάλιση απρόσκοπτης εξυπηρέτησης με κύριο μέλημα την ποιότητα του φαγητού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχολής μαγειρικής
  • Κατ’ ελάχιστον διετή εμπειρία σε a la carte κουζίνες
  • Ομαδικό πνεύμα, επαγγελματισμός, προσαρμοστικότητα, ευελιξία
  • Ικανότητες οργάνωσης, ανάληψης πρωτοβουλίας και δημιουργικότητας

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα εξελισσόμενο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάση προσόντων
  • Προοπτικές ανέλιξης
  • Παροχή διαμονής (στις επιχειρήσεις μας εκτός Αττικής)
  • Παροχή γεύματος (στις επιχειρήσεις μας εκτός Αττικής)
  • Εκπαίδευση σε εξειδικευμένες τεχνικές χειρισμού της πρώτης ύλης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.