Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2020

Υπεύθυνος/Υπεύθυνη εστιατορίων

Εστίαση

Πόλη ΜΕΛΙΣΣΙΑ, Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑ, ΖΩΓ/ΦΟΥ,KATΕΧKH, Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπεύθυνος/Υπεύθυνη εστιατορίων με κυρίως προϊόν το burger για τα καταστήματα της αλυσίδας σε Μελίσσια-Νέα Ερυθραία-Ζωγράφου-Κατεχάκη- Νέα Φιλαδέλφεια για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα
  • Υπεύθυνος/η λειτουργίας του καταστήματος και τήρηση όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Μέριμνα για τη διαθεσιμότητα των προϊόντων
  • Εκτέλεση και καταχώρηση των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση πωλήσεων του καταστήματος
  • Εφαρμογή των κανονισμών υγιεινής και καθαριότητας
  • Εφαρμογή συστημάτων και διαδικασιών της εταιρίας
  • Υπεύθυνος/η για την εμπορική διαχείριση του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή ισότιμου εκπαιδευτικού ιδρύματος
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
  • Δυναμική κι ευέλικτη προσωπικότητα
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου
  • Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία

Παροχές

  • Φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Μισθός , Άμεσες Προοπτικές εξέλιξης