Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/5/2021

Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Medihub, δραστηριοποιείται στο χώρο της υγείας με καταξιωμένα προϊόντα κλινικής διατροφής, επεκτείνει τις δράσεις της στην παιδική διατροφή και αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη - Επιστημονικό Συνεργάτη για ιατρική ενημέρωση σε παιδίατρους με έδρα την Αθήνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (ώρες εργασίας: 10:00-14:00 και 16:00-20:00)

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Ιατρική ενημέρωση σε υφιστάμενους και δυνητικούς πελάτες (ιδιώτες παιδίατρους) για παιδικές τροφές
  • Διατήρηση, ανάπτυξη και βελτίωση των πελατειακών σχέσεων
  • Επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων και αποτελεσμάτων
  • Παραγωγή αναφορών, ανάλυση των διαθέσιμων δεδομένων για την κατάλληλη εφαρμογή των εμπορικών δραστηριοτήτων  Συμμετοχή σε επιστημονικά συνέδρια της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:
Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για τη θέση του Ιατρικού Επισκέπτη θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο Διαιτολόγου-Διατροφολόγου
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 (τριών) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα δημιουργίας μακροχρόνιων και σταθερών σχέσεων με τους πελάτες
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών στην επαρχία
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση και κατανόηση της επιστημονικής ορολογίας
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

Παροχές εταιρίας:
Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση του ιατρικού επισκέπτη τα ακόλουθα:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογων προσόντων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση & Προοπτικές εξέλιξης