Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/04/2024

Υπεύθυνος καταστημάτων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΌΡΕΙΑ ΕΛΛΆΔΑ | ΚΑΒΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που ειδικεύεται στον τομέα των αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας αναζητά περιφερειάρχη βόρειας Ελλάδας (Καβάλα/Δράμα/Σέρρες) για την επίβλεψη των καταστημάτων των αντίστοιχων πόλεων.

Καθήκοντα

  • Καθημερινή επίβλεψη των καταστημάτων.(Διασφάλιση και έλεγχος του σωστού τρόπου λειτουργίας του καταστήματος)
  • Καθημερινή μετακίνηση σε διάφορες πόλης ανάλογα τις ανάγκες.
  • Καθοδήγηση προσωπικού και εκπαίδευση.
  • Εξυπηρέτηση πελατών στα καταστήματα αναλόγως αναγκών.
  • Παρακολούθηση συνεχώς επιμορφωτικών σεμιναρίων.
  • Ενημέρωση/εκπαίδευση προσωπικού για καινούργιες ενέργειες/προϊόντα.
  • Επίβλεψη της λειτουργικότητα της ομάδας και προτάσεις για τρόπους αύξηση της παραγωγικότητας.
  • Παρακολούθηση πωλήσεων καταστήματος και προτάσεις για τρόπους αύξησης τους.
  • Τήρηση εταιρικών πολιτικών.
  • Συνδετικός κρίκος μεταξύ της διοίκησης και της ομάδας, δίνοντας τις κατάλληλες κατευθυντήριες οδηγίες.
  • Πραγματοποίηση συνεντεύξεων για αναζήτηση συνεργατών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηγετικές ικανότητες
  • Μεταδοτικότητα και ευγένεια.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Αποτελεσματική διαχείριση ομάδας.
  • Ικανότητες διαχείρισης και επίλυσης ζητημάτων.
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία.
  • Ικανότητες διαχείρισης χρόνου και αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός.
  • Κατοχή μεταφορικού μέσου.
  • Κάτοικος της ευρύτερης περιοχής (Καβάλας/Δράμας/Σερρών).

Παροχές

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία.
  • Σημαντικές ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη.
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών που ξεκινά απο1.000/μήνα καθαρά, με δυνατότητα αύξησης αναλόγως προσόντων.
  • Αποκλειστικές εκπτώσεις για το κάθε μέλος του προσωπικού μας.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Πλήρη κάλυψη των εξόδων μετακίνησης.
  • Πλήρης ασφάλιση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.