Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Υπάλληλος μηχανογράφησης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΜrPhone.gr, που ειδικεύεται στα αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας, αναζητά υπάλληλο πλήρης απασχόλησης για το σύστημα μηχανογράφησης.

Δεν απαιτείται γνώση συστήματος εμπορικής διαχείρισης. Παρέχεται εκπαίδευση.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και έλεγχος κινήσεων logistics μέσω συστήματος.
  • Συγκέντρωση και επαλήθευση πληροφοριών και στοιχείων πριν την καταχώρησή τους σε βάσεις δεδομένων.
  • Καταχώρηση προϊόντων στο σύστημα, επεξεργασία και ενημέρωση δεδομένων και ενημέρωση αποθήκης.
  • Έλεγχος των καταχωρήσεων για λάθη, ελλείψεις ή ανακρίβειες.
  • Εφαρμογή του συστήματος στα φυσικά καταστήματα και εκπαίδευση του προσωπικού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η γνώση συστήματος ERP.
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη/ανέλιξη.
  • Διαθεσιμότητα για ολιγοήμερα ταξίδια ανά τη Ελλάδα.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή.
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Θετική διάθεση και πνεύμα συνεργασίας.

Παροχές

  • Αρχικός, καθαρός, μισθός 750€ με δυνατότητα αύξησης ανάλογος των προσόντων.
  • Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας και συνεχόμενη εκπαίδευση.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Πλήρη απασχόληση.
  • Πενθήμερη εργασία.
  • Ευχάριστο επαγγελματικό περιβάλλον.