Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/01/2023

Υπάλληλος σε Κατάστημα

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

To Pakketo, ένα από τα μεγαλύτερα online shop στον τομέα του οικιακού επίπλου και  επαγγελματικού εξοπλισμού, επιθυμεί να προσλάβει Πωλητές - Πωλήτριες για το νέο κατάστημα στην Λεωφόρο Μεσογείων (περιοχή Αγίας Παρασκευής)

Βασικές αρμοδιότητες
  • Πωλήσεις - εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος
  • Λήψη παραγγελιών
  • Προσήλωση στην επίτευξη των ποσοτικών και ποιοτικών στόχων της εταιρίας
  • Έλεγχος αποθεμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Συντονισμός παραγγελιών
  • Επικοινωνία με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων :
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε κατάστημα λιανικής
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στον κλάδο του επίπλου
  • Υπευθυνότητα, οργάνωση, συνέπεια
  • Ευχάριστος χαρακτήρας
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Πολύ Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερός μισθός & ασφάλεια
  • Συνεχής εσωτερική εκπαίδευση